Індійська рага – в територіальному центрі Шевченківського району

В установі говорять: концерт такого рівня навіть у Полтаві проходить не щороку, і пишаються своїми відвідувачами та їх рідними, які допомогли із концертом. Імпровізований та душевний, він зібрав не лише відвідувачів терцентру. А його керівництво говорить: побільше б такої благодійної музики, бо для їхньої аудиторії такі заходи – як ковток свіжого повітря.

Вони – відомі індійські музиканти. Пріянк Крішна та Чаві Джоши побували на всіх найбільших індійських фестивалях, виступали за кордоном. Та ніколи до цього – в Україні. Познайомившись в Індії з полтавкою Катериною Гавриловою, сьогодні на її запрошення – вони тут.

Катерина Гаврилова, музикант

- Вони обидва з такого міста Джайпур. Обидва – музиканти. Один грає на флейті і саксофоні, один – на такому інструменті, який називається бакхавадж. Просто так зірки зійшлися, що вони вирішили приїхати помандрувати, дати концерт.

До Полтави музиканти виступали в індійському посольстві в Україні. Та цю аудиторію, по-справжньому українську, вони, говорять, особливо раді бачити. 

Пріянк Крішна, музикант, грає на флейті, саксофоні

- Я так відчуваю, що це буде один із найкращих концертів у нашому українському турі. І це дуже-дуже приємно – бачити вас всіх тут.

В територіальному центрі Шевченківського району про концерт індійських гостей кажуть: такий і в Полтаві можна послухати не часто. А взагалі, будь-які концерти для них – допомога і свято. 

Ольга Мягкохліб, директор територіального центру Шевченківського р-ну

- Ми запрошуємо також артистів наших, полтавських, щоб вони долучались до благодійної допомоги для наших відвідувачів, тому що відвідувачі наших терцентрів – це інваліди і пенсіонери Шевченківського району.

Наразі терцентр Шевченківського району опікується шістьма тисячами пенсіонерів, інвалідів та непрацездатних осіб.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію