Кількість зареєстрованих злочинів загального кримінального спрямування за сім місяців поточного року, у порівнянні з аналогічним періодом минулого, зменшилася на дві з половиною тисячі

Такі результати роботи особового складу батальйону патрульної служби.

Загалом правоохоронці констатують, що літо - відносно спокійна пора, адже студенти, які завдають найбільше клопоту, нині на канікулах.

Оперативний стан у місті - під контролем, звітують правоохоронці за сім місяців поточного року, а це вимагає від працівників підрозділу більш нових форм забезпечення організації роботи по розкритю злочинів та охороні громадського порядку. Планом комплексного використання сил та засобів патрулювання у місті розроблено 76 маршрутів, щоденно на патрулюванні перебувало 20 піших нарядів, з яких 1 - цілодобовий, та 5 автопатрулів. Працівники батальйону патрульної служби налагоджують взаємодію з членами громадських формувань для забезпечення правопорядку на території міста. Всього ж з початку року за скоєння адміністративних правопорушень затримано понід 12 тисяч осіб. За дрібне хуліганство майже 3 тисячі, за появу в громадському місці у стані алкогольного сп'яніння - сім з половиною тисяч громадян. За участю працівників батальйону патрульної служби розкрито 837 злочинів.

Стрічка новин