До зони АТО вирушили полтавські поліцейські

Зведений загін правоохоронців традиційно проводжали із плацу обласного управління поліції. Бійцям колеги давали службові настанови, священики – духовні поради, родичі – обіцянки чекати та молитися за них.

Їхні рюкзаки з найнеобхіднішими речами вже в автобусі, а самі бійці збираються разом на плацу. На Схід їх проводжають родини, товариші по службі, священнослужителі. Дощ – не завада цьому. У зоні АТО, куди вирушає цей зведений загін правоохоронців, завдання чоловіків залишаються незмінними.

Віктор Власенко, командир зведеного загону поліції Полтавщини

- Це несення служби на пропускних пунктах, блокпостах, також на об'єктах охорони. Працівники за проханням місцевих громадян, які звертаються надати їм якусь посильну допомогу, бійці ніколи не відмовляють, завжди за своєю компетенцією надають їм допомогу.

Представники духовенства закликали бійців дотримуватися непорушних морально-етичних принципів, а колеги-правоохоронці – не зраджувати присязі та гідно виконувати свої службові обов'язки.

Сергій Чиж, заступник начальника поліції Полтавщини

- Ми побажаємо їм не тільки добросовісно віднестися до несення служби, а також захищати свободи громадян на території Луганської області, достойно і чесно нести свою службу, повернутися усім живим-здоровим, щоб ними гордилося не тільки керівництво ГУ НП в області, а й їхні родини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію