Квіткова літня виставка в обласній книгозбірні

Свої роботи на розсуд полтавців представила молода художниця Тетяна Лимар.

Ніжний бузок, романтичні ромашки та яскраві соняхи – ці та інші квіти в один букет зібрала на своїй персональній виставці молода художниця Тетяна Лимар. Із прихильниками власної творчості мисткиня у стінах обласної бібліотеки зустрічається вже вдруге.

Тетяна Лимар, авторка виставки

- Це друга персональна виставка проходить, перша була пов'язана з 8 Березня, Жіночим днем. Теж були роботи: і гобелени, і живописні. Сьогодні у нас виставка, присвячена літу. Це квіткові мотиви, натюрморти.

Виставка вмістила 16 картин, виконаних в техніці олійного живопису. Серед них – особливий триптих.

Тетяна Лимар, авторка виставки

- Більш таке декоративне рішення. І якщо на даний момент ось це більш традиційний натюрморт, класичний, то захотілося трішки поекспериментувати, ризикнути і спробувати зв'язати три кольори: чорний, білий, червоний. Тобто, на сірому фоні таке червоне драпування, яке пов'язує цей триптих.

Зараз художниця живе і працює в Харкові. Навчає образотворчому мистецтву дітей. Також бере активну участь у всеукраїнських виставках, пленерах, національних конкурсах. У творчих пошуках Тетяну завжди підтримувала і підтримує родина. Сестра Оксана – один із найсуворіших критиків. Іноді хвалить, іноді робить слушні зауваження.

Оксана Лимар, сестра Т.Лимар

- У нас виходить, є моя кімната, і є її кімната. І коли кудись їду, або на навчання раніше їхала, і приїжджала, то моя кімната перетворювалася на майстерню. Це так було цікаво. Взагалі мені подобається поєднання глибокого сірого кольору. Тобто, якщо це натюрморт, то він має бути не просто тяп-ляп, а дійсно вимальований.

У подальшому, каже Тетяна, вона планує експериментувати – розвиватися у напрямку декоративного натюрморту та декоративного пейзажу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію