У рамках Всеукраїнської профлактичної операції «Літо-2007» продовжується перевірка неблагополучних сімей, у яких батьки, як правило, зловживають алкоголем, а діти залишаються недоглянутими

Працівники служб у справах неповнолітніх спільно з правоохоронцями проводять рейди, під час яких досліджують умови, в яких живуть діти. Їх долю потім вирішує суд.

Про «Енциклопедію для батьків» Світлана розповідає радо. Подарували книгу у пологовому. Жінці за сорок. 3 липня народила хлопчика, але дитину залишила, бо, як розповідає, цьому не сприяла складна життєва ситуація. Виникали конфлікти зі співмешканцем.

Обіцяє побілити хату всередині, аби можна було забрати сина додому. На питання, яким чином відновить світло та опалення, знизує плечима. Влаштуватися на роботу вона не може, тому що не знайде свого паспорта. Дитину в лікарні того дня не провідала, бо не знайшла у магазинах дитячого харчування.

Перевірка неблагополучних сімей - один з пріорітетів роботи правоохоронців у рамках Всеукраїнської профілактичної операції «Літо-2007». Взагалі під час рейду виявили 2 сім'ї, у яких батьки зловживають алкоголем, за дітьми не доглядають. Та й житлово-побутові умови важко назвати задовільними. У будинку по вулиці Монастирській на господарстві залишився тільки 15-річний син. Мати з отчимом та маленькою сестрою кудись пішли. Хлопець розповів, що ходить до школи. Взимку вдома не замерзає, бо працює обігрівач.

Такі рейди проводять правоохоронці, представники служб у справах неповнолітніх відповідного району міста та міськвиконкому. Досліджуючи умови місця проживання дитини, складають відповідний акт, який направляють до суду.

Стрічка новин