У школах на Полтавщині дітям даватимуть зброю під час уроку

Дітям під час уроку даватимуть зброю | Джерело: Полтавська ОДА

На Полтавщині хочуть облаштувати кімнати зберігання зброї в навчальних закладах і створити опорні школи. 

Таку ідею запропонували посадовці на засіданні Координаційної Ради з національно-патріотичного виховання (НПВ) при Полтавській ОДА. Вони наголосили на необхідності реалізації вже існуючої шкільної програми і додати до шкільного предмету реальний інвентар - зброю , передає Полтавська облдержадміністрація.

«Усі випускники 11 класів проходитимуть на полігоні навчальні стрільби з автомата Калашникова.  Ними завершуватиметься викладання предмету «Захист Вітчизни» і підбиватимуться підсумки його вивчення. Орієнтовно це відбуватиметься до здачі ЗНО.» - говорять у Полтавській ОДА.

Програма передбачає підтримку викладання предмету «Захист Вітчизни» в навчальних закладах. З 398 освітніх закладів лише матеріально-технічна база 34-ох дозволяє прийняти навчальну зброю, і лише 13 повністю готові зробити це вже сьогодні, тобто мають спеціальні кімнати, обладнані сигналізацією.

«На сьогодні є порозуміння з військоматами, є можливість передати навчальну зброю. Питання лише до органів місцевого самоврядування стосовно виділення коштів на оснащення.» - розповіла Олена Харченко, директорка Департаменту освіти й науки Полтавської ОДА. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію