Китайська корпорація дасть кредит, аби біля Горішніх Плавнів через Дніпро звели міст

Вартість його побудови та під'їзних шляхів оцінили у 300 мільйонів доларів. Уже підписаний меморандум і готова передпроектна документація. А днями представники китайської сторони зустрілися із губернатором Полтавщини, заступником міністра інфраструктури України та начальником Служби автодоріг області для обговорення проекту. Уже навесні наступного року має розпочатись саме будівництво.

Структура торгівлі в Україні та зовнішньоекономічна діяльність після 2014 року повністю змінилась. Товаротранспортні потоки зі сходу пішли на захід. Але інфраструктура виявилася до цього мало готовою. Про це у Полтаві розповідає заступник Міністра інфраструктури Віктор Довгань. Зараз працюють над транспортним сполученням з європейськими країнами та українськими портами. Зокрема, і для експорту аграрних вантажів з Полтавщини до портів Одеси і Миколаєва. У найближчій перспективі має з'явитись новий міст поблизу Горішніх Плавнів.

Віктор Довгань, заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції

- Це є державний інвестиційний проект, який важливий для всієї України. Крім того, що ці мости через Дніпро зшивають нашу країну, він надзвичайно важливий для логістики, для вантажних перевезень. Це і експорт аграрний на порти наші Одеси і Миколаєва. Це і далі рух в сторону країн Європейського Союзу.

Важливий він і для пасажирського сполучення, плюс – забере транспорт, що проходить через житлові квартали. Фахівці визнали не доцільним споруджувати новий міст в самому Кременчуці, бо транзитний транспорт треба виводити за місто, аби не зносити тисячі будинків для будівництва під'їздів. В рамках проекту розглядають і варіант реконструкції Крюківського мосту.

Єврокомісія проаналізувала ситуацію в Україні та дала рекомендації, і Кабмін підготував транспортну стратегію. Зараз представники міністерства їзять у регіони і збирають необхідні на місцях проекти, які обіцяють втілити у першу чергу. В Полтавській обласній адміністрації мають що додати.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Ми говорили сьогодні про річку Дніпро, яка фактично не використовується як джерело транспорту. У тому числі, зернового ресурсу, який має Полтавщина. Можна транспортувати в Чорне море і далі. Прирічкову зону треба було б включити в стратегію для будівництва портів, споруд.

Що ж до самого мосту у Горішніх Плавнях – проект у розпалі: гроші на нього у вигляді кредиту погодилась дати китайська корпорація. Сума всього проекту із під'їзними шляхами – 300 мільйонів доларів.

Віктор Довгань, заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції

- 22 березня керівник Укравтодору підписав меморандум з китайською корпорацією, 2 місяці їм пройшло на те, щоб зробити передпроектну документацію. Це не просто папірці – тисяч 200 доларів було витрачено компанією, не державними коштами. Отримана підтримка політична з боку керівництва КНР, підтримка Ексім-банку, який буде фінансувати цей проект. Проходить експертизу в автодорі.

У вересні мають підписати комерційний контракт, на Покрову – закласти капсулу. У березні 2018 за сприятливої погоди обіцяють розпочати саме будівництво. З підрядником є домовленість виконати все за три роки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію