У Полтаві триває суд над Геннадієм Кернесом

Допит свідків обвинувачення призупинений, учасники процесу перейшли до наступного етапу – дослідження доказів. 11 томів, в кожному – приблизно 300 аркушів – такий обсяг належить вивчити всім сторонам.

Суд над Харківським міським головою триває. На цьому засіданні зібрались всі учасники процесу. Не вистачає лише свідків обвинувачення. Хоча ця стадія слухання справи присвячена саме їхньому допиту.

Виклики до суду свідки обвинувачення ігнорують. Прокурор Ганілов наполягає на примусовому приводі. А суддя Антов бачить продовження процесу по-іншому, а саме – перейти до дослідження доказів обвинувачення.

Олександр Гунченко, адвокат Кернеса

- Ми сьогодні зробили крок вперед, майже «змусили» сторону обвинувачення долучити ті матеріали, які вони давно обіцяли. Це 11 томів кримінального провадження та речових доказів.

Адвокат потерпілих зазначає: «Дослідження доказів – тривалий процес. Він може зайняти приблизно 8 таких слухань».

Євгеній Музичук, адвокат потерпілих

- Ця стадія дасть можливість продовжити розгляд справи. Бо частина свідків поки що не з'являється, їх присутність у залі суду теж забезпечити не можуть. В будь-якому випадку, ми не стоїмо на місці, процес буде рухатися далі.

11 томів, в кожному – майже 300 сторінок – таку доказову базу представила прокуратура.

Олександр Ганілов, прокурор

- Всі ці документи без виключення мають доказову базу для тих чи інших подій. Маємо ще й документи, які надійшли після відкриття стороною обвинувачення матеріалів. Вони не є доказовою базою для нас, але ми їх долучимо, щоб не складалося враження, що ми щось приховуємо. У суда буде повна картина.

Майже 3 тисячі аркушів доказового характеру суд прийняв до матеріалів справи. Залишилось їх опрацювати. Цим займуться на наступному засіданні, що відбудеться 28 серпня. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію