Доступний спорт: у Полтаві продовжують встановлювати майданчики

Спортивні платформи з'явились в мікрорайонах Браїлки, Половки, Огнівка. Виконання цих робіт – ініціатива команди Андрія Матковського. Встановлюють інвентар у рамках програми «Здорове місто».

Бруси та гімнастичні стійки, майданчик для футболу та волейболу – ще рік тому цього спортивного оснащення тут не було.

Майя Матвєєва, депутат Полтавської міської ради

- Дуже важливо залучати дітей до спорту, відриваючи їх від комп'ютерів, відриваючи від посиденьок в підвалах. Вчити їх спілкуватися один з одним, займаючись спортом.

Цей майданчик знаходиться у мікрорайоні Браїлки. Для місцевих – це не просто купа заліза, а стимул займатися спортом. 11-річна Аріна з мамою –  тут постійні гості.

Марина Бойко

- Діти набагато більше грають... Грають в м'яча, грають у волейбол, у футбол. Помітно, що діти займаються, захоплені цим. Тим паче, це спорт.

Кількість спортивних майданчиків у місті збільшується. Їх встановлюють вже другий рік поспіль у рамках програми «Здорове місто» Андрія Матковського. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Пам'ятаю, на цьому місці був пустир. Ми зустрічалися з людьми. Лариса (це колишня працівниця ЖЕДу), вона казала: «Маленькі діти займаються на тому майданчику, а наші не знають, куди діти свою силу». Тому і виникла ця ідея.

У Київському районі Полтави таких спортивних локацій – найбільше – 3.

Сергій Синягівський, голова Київської районної у м.Полтава ради

- Ми будемо працювати над тим, щоб остаточно облаштувати його, призначити відповідального і взяти на баланс, доглядати за ним. Але не менш важливим є відношення самих мешканців.

Не тільки встановлюють, а й інспектують. У результаті перевірки майданчиків знайшли й недоліки: порвану залізну сітку, відбите баскетбольне кільце. Однак, Андрій Матковський запевняє: найближчим часом всі мінуси виправлять. 

А це ще одна спортивна платформа. Вона знаходиться по вулиці Селянській за Інститутом зв'язку. Майданчик в ідеальному стані, бо місцеві цінують подарунок.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- За кожним таким майданчиком мають закріпити працівника міськвиконкому, який відповідає за спортивну складову. Тут має бути натягнута сітка, мають організовувати змагання між школами, активістами. Можливо, не всі знають, що у нас є такі гарні умови.

Вартість одного тренувального майданчика – близько 400 тисяч гривень. Минулоріч на них було виділено майже 2 мільйона. У 2017 році роботи продовжились – інвестують в спорт 650 тисяч.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію