На утепленні житла полтавки нажилися шахраї

Полтавку ошукали на понад 13 тисяч гривень. Жінка віддала шахраям предоплату за утеплення її помешкання, яке мали робити працівники. Проте ані коштів, ані робочих не виявилося. Нині жінка написала заяву до поліції.

Про випадок потерпіла розповіла Юрію Сулаєву, очільнику прес-служби поліції Полтавщини.

«У спілкуванні полтавка повідомила, що тривалий час відкладала від пенсії певну суму коштів, щоб згодом утеплити квартиру, де вона мешкає. Одного разу до її квартири навідався з виду інтелігентний чоловік, який запропонував послуги, про які вона мріяла. А саме - утеплити помешкання! Оскільки сума за виконання робіт була привабливою (значно нижча за ринкову), господарка уклала угоду на суму понад 13 тисяч гривень та віддала їх у вигляді попередньої оплати. Чоловік пообіцяв виконати роботу у конкретні короткі строки.» - написав Юрій Сулаєв у соцмережі.

Також очільник зауважив, що пише такий пост, аби застерегти полтавців від подібних інцидентів.

«Я написав цю історію, щоб вкотре наголосити: 
1. Ретельно перевіряйте осіб, з якими намагаєтесь вступити в ділові стосунки. Не будьте надмірно довірливими!
2. Ведіть справи з тими, хто має належну репутацію та свої офіси й представництва в населеному пункті.
3. Підписавшись у договорі, ви автоматично погоджуєтесь із його умовами. Тому уважно перечитуйте зміст та зрозумійте його суть.
4. Уникайте укладання угод із незнайомцями на вулицях, ринках, зупинках громадського транспорту та у власних дворах чи помешканнях.
5. Якщо ви стали жертвою шахраїв - негайно викликайте поліцію! 
Бережіть свої статки та майно!» - зазначив Юрій Сулаєв.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію