Луценко заявив про збільшення зарплати регіональним прокурорам до 44 тисяч гривень

Регіональний прокурор, який сьогодні отримує від 23 до 33 тисяч гривень, буде отримувати від 27 до 44 тисяч. Заробітні плати працівників прокуратури виростуть на 30-70%. 

Таку заяву зробив генпрокурор Юрій Луценко під час наради в прокуратурі Дніпропетровської області. За його словами, підвищення зарплат стане можливим завдяки змінам до бюджету, які підтримала Верховна Рада 13 липня, передає tyzhden.ua.

«Після рішення Верховної Ради, як я і обіцяв, ми домоглися рішення про досить відчутне підвищення заробітних плат. Закон проголосований Верховною Радою і знаходиться зараз на підписі у голови Верховної Ради. Після цього, очевидно, надійде на підпис до глави держави», — сказав Луценко. Він висловив думку, що «з великою часткою ймовірності цей документ буде підписаний».

Зокрема, регіональний прокурор, який сьогодні отримує від 23 до 33 тисяч гривень, буде отримувати від 27 до 44 тисяч гривень. Для старшого слідчого з особливо важливих справ, який сьогодні має 11-17 тисяч гривень зарплати, запланована зарплата в розмірі 16-29 тисяч гривень, а для старшого слідчого — 15,5-28,5 тис. грн замість 10,5 - 15,5 тис. грн.

«Тенденція зрозуміла: зростання для слідчих і прокурорів за максимальною ставкою близько 70%, зростання виплат для адміністративних керівників — близько 30%», — сказав генпрокурор і наголосив, що генеральний прокурор і його заступники отримають збільшення зарплати на 30%. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію