У Полтаву – за досвідом

Молдовська делегація у складі представників державних структур та неурядових організацій приїхала до нашого міста за досвідом. Вони зустрілись із керівництвом обласної державної адміністрації, Департаменту охорони здоров'я, профільних медичних та соціальних закладів.

8 представників державних структур Молдови і 8 – неурядових організацій приїхали до Полтави. Вони тут, аби вивчити досвід, який активно впроваджує благодійна організація «Світло надії».

Світлана Попович, представниця національної програми в Молдові, координатор з антиретровірусної терапії

- Ми тільки собі уявляємо, будуємо плани, а тут, в Полтаві, вона вже здійснилась. І дійсно, оця взаємодія організацій і державного сектора, вона дуже приваблива. І, напевно, це я вперше бачу, тут, в Полтаві, де настільки добре спостерігається ця взаємодія державних структур і неурядових організацій.

Колеги з Молдови у Полтаві – вже вчетверте. Втім, якщо раніше до нас приїздили лише представники неурядових організацій, то зараз у складі делегації – й з Міністерства охорони здоров'я.

Максим Демченко, виконавчий директор БО «Світло надії»

- Ми показуємо досвід, як вибудовується взаємодія між медичними установами і неурядовими організаціями, ми показуємо соціальні наші гуртожитки як форму взаємодії з міською і обласною владами. Це нове для наших колег з Молдови, у них таких практик немає.

Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА

- Ми відкрили Центр надання послуг жінкам, які потрапили в складні життєві умови, тобто, насильсьво в сім'ї і таке інше, а також для переселенців... Вже прийшли до того, що ми можемо замовляти соціальні послуги у недержавних організацій. Це дешевше, ефективніше і, мабуть, люди довіряють більше.

Частину ініціатив, які колеги з Молдови бачили минулоріч, вони вже реалізували. Цього разу, говорить Максим Демченко, полтавці діляться досвідом співпраці із державними структурами у вирішенні соціально-значущих проблем в контексті ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та надання соціальної допомоги найбільш вразливим групам. 

Делегація відвідала новостворений Соціальний центр для жінок, які опинились у складних життєвих обставинах, та Медичний Центр «100% життя» Полтава.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію