ОСББ утеплить багатоповерхівки за майже 20 млн. гривень

З початку липня ОСББ залучили на енергоефективні заходи майже 20 млн грн. за програмою «теплих кредитів». За червень на ці цілі ОСББ спрямували 18,5 млн гривень. 

«Літо – найсприятливіший період для підготовки до зими. Про це свідчить активність ОСББ у питанні утеплення житла. ОСББ проявляють все більше довіри до програми «теплих кредитів» і переконуються в її численних перевагах. Одна з них - це гарантована державна фінансова допомога на впровадження енергоефективних заходів, що дозволяє ОСББ заощадити половину і більше коштів», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Також мешканці утеплених багатоповерхівок в подальшому значно менше сплачують за комунальні послуги, а квартири стають комфортнішими для проживання та зростають у ціні, передають у  Держенергоефективності України.

З початку дії програми «теплих кредитів» нею скористалося 974 ОСББ. Вони залучили майже 150 млн грн. на впровадження різних енергоефективних заходів: утеплення, заміну вікон на енергоефективні у під’їздах, встановлення ІТП, модернізацію освітлення тощо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію