Патрульні завадили зловмисникові відбуксирувати викрадений автомобіль

Подія сталася уночі. Викрадач говорить: авто придивився собі давно, тож і вирішив відремонтувати і їздити. Буксирувати несправну техніку взялися допомогти товариші.

Уночі екіпаж патрульної поліції зупинив позашляховик «OPEL Frontera», який на «буксирі» тягнув несправну «Таврію Пікап» з очевидними пошкодженнями. Ситуація копам здалася підозрілою.

Дарина Процан, інспектор роти №1 управління патрульної поліції м.Полтави

- Автомобіль «OPEL Frontera», там були наявні всі документи, водій був тверезий, а от в автомобілі «Таврія Пікап» не було жодних документів. Водій даного автомобіля мав явні ознаки алкогольного сп'яніння.

Коли з'ясували всі обставини, виявилося, що «Таврію» викрали з території гаражного кооперативу. Зловмисник давно не неї накинув оком. Говорить: бачив, що була несправна, подумав, чому б і не привласнити. 

викрадач

- Подзвонив товаришу, товариш приїхав зі своїми товаришами. Зацепили її на шнуровку...

У 29-річного викрадача «Таврії» не було ані водійського посвідчення, ані права на керування транспортним засобом – чоловіка у 2012 році суд позбавив права керування терміном на 10 років. 

Тим часом справжній її власник про ситуацію нічого не знав...

Дарина Процан, інспектор роти №1 управління патрульної поліції м.Полтави

- Власник даного автомобіля нічого про цю подію ще не знав. Дізнався уже з уст працівників поліції і, звісно, звернувся до відділення поліції для того, щоб написати заяву щодо даної події.

Власник «Таврії» говорить: він готував авто до капітального ремонту, тому й залишив біля одного із гаражів кооперативу. 

Олександр Терела, начальник Полтавського відділу поліції

- Полтавським відділом поліції відкрите кримінальне провадження за статтею 289, ч.1. Санкція даної статті передбачає позбавлення волі від 3 до 5 років.

На даний час автомобіль зберігається на спец майданчику.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію