Шлапак залишив пост голови «ПриватБанку» – призначено тимчасового керівника

Голова правління «ПриватБанку» Олександр Шлапак покинув свій пост. Про це FinClub повідомили в банку.

Наглядова рада «ПриватБанку» 20 липня прийняла рішення про призначення виконуючим обов'язки голови правління банку Галини Пахачук. Під час засідання члени наглядової ради "ПриватБанку" задовольнили прохання Олександра Шлапака про відставку з посади голови. Нагадаємо, про відхід з банку Олександра Шлапака стало відомо ще 26 червня, вже 4 липня він анонсував відповідне засідання наглядової ради 20-го числа.

Виконуючим обов'язки голови правління банку став член правління Галина Пахачук.

Галина Пахачук Галина Пахачук

12 липня наглядова рада "Приватбанку" оголосила про обрання міжнародно визнаної компанії з підбору управлінського персоналу Amrop Executive Search Ukraine для пошуку кандидатів на посаду голови правління (головного виконавчого директора) та першого заступника голови (фінансового директора) ПАТ КБ «ПриватБанк».

У наглядовій раді банку вважають, що голова правління «ПриватБанку» Олександр Шлапак "виконав повною мірою поставлені завдання щодо стабілізації ситуації в банку та проведення аудиту фінансового стану банку і завершує антикризову каденцію на посаді голови правління ПАТ КБ «ПриватБанк».

Олександр Шлапак, в минулому міністр фінансів України в уряді Арсенія Яценюка, очолив правління «ПриватБанку» в грудні 2016 року відразу після переходу фінустанови в державну власність.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію