У Полтаві відкрили нове сучасне ЛОР-відділення

Отоларингологічну частину дитячої міської лікарні не ремонтували з дня заснування закладу, майже 30 років. Але цьогоріч на ремонт та закупівлю медобладнання із міського бюджету виділили 4 мільйона гривень.

Нові стіни та вікна, зручні меблі, сучасне обладнання та інструментарій – тепер саме такий вигляд має ЛОР-відділення в дитячій міській лікарні, що на Леваді.

Це спеціально обладнана санітарна кімната для людей з обмеженими можливостями. А це – перев'язочна. Тут все для комфорту: як пацієнта, так і лікаря. Ось цими автоматизованими кріслами особливо пишаються.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Щоб оперувати дитину, потрібні крісла. Це найголовніше. Вони дозволяють покласти дитину в будь-яке положення. Таких крісел навіть в Україні немає. А в нас вони закуплені й стоять у відділенні.

Щороку отоларингологічне відділення дитячої лікарні приймає майже 5 тисяч дітей. А оперують тут майже тисячу малюків.

Валерій Балинський, завідуючий ЛОР-відділенням ДМКЛ

- Наше відділення розраховане на 35 ліжок. Обслуговуємо дітей як із Полтави, так і з Полтавської області. Серед радикальних змін: з'явилась палата для дітей-інвалідів та санвузол, окрема палата для дітей першого року життя.

Зараз відділення порожнє. Під час ремонтних робіт пацієнти перебували в сусідній частині клінічного закладу. Та вже сьогодні 5-ий отоларингологічний поверх прийме своїх пацієнтів. Тут, до речі, дев'ять ось таких палат.

Олена Ананевич, завідуюча відділенням раннього дитинства ДМКЛ

- Вже за кілька хвилин прийде перший пацієнт, і це буде хлопчик. Це на вдачу, щоб у відділенні було все добре.

На проведення капітального ремонту та придбання сучасного медобладнання із міського бюджету виділили понад 4 мільйона гривень. Із цих коштів більше 3 мільйонів пішли на оновлення приміщення, решта – на придбання меблів та переобладнання. Тепер очільник міста планує покращити ще одне відділення лікарні.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- За 2 роки ми вклали 8 мільйонів гривень. У минулому році ми відкрили онкогематологічне відділення, в цьому – ЛОР-відділення. Я думаю, за якісь 2-3 роки ця лікарня буде відремонтована на найвищому рівні.

Нагадаємо, до складу лікарні входять 3 поліклінічних відділення та 10 стаціонарних. За рік заклад обслуговує понад 12 тисяч дітей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію