П'ятиріччя – подвійною виставкою

АРТ-Студія «Художник», яка під керівництвом Юрія Бернацького існує на базі 32-ої гімназії, відзначила свій перший ювілей. Виставку у Галереї мистецтв розмістили у двох залах. На ній – роботи нинішних вихованців студії та її випускників.

Юрій Бернацький близько 10 років викладав образотворче мистецтво у дитячій художній школі, паралельно працював у технічному університеті. Але в якийсь час, говорить, зірки стали так, що вирішив організувати свою студію. Тоді з цим допоміг і директор 32-ої гімназії, який запропонував зробити її у приміщенні навчального закладу.

За 5 років АРТ-Студію «Художник» закінчило близько півсотні дітей. В основному – школярі, але приходять навчатися і дорослі. Талант, говорить Юрій Бернацький, видно одразу.

Юрій Бернацький, керівник АРТ-Студії «Художник»

- Мені везе, до мене приходять, мабуть, лише талановиті діти. Тому, це видно одразу.

Переважно студія – трамплін перед навчанням для майбутніх художників, дизайнерів та архітекторів.

Каріна Горєлова, випускниця АРТ-Студії «Художник»

- Тепер я навчаюся в Миргородському художньому промисловому коледжі. Студія дала дуже багато. Це був як фундамент для продовження навчання.

В середньому навчання триває 5 років. 4 з них студію відвідує Єлизавета Румянцева.

Єлизавета Румянцева, займається в АРТ-Студії «Художник»

- Я хотіла б, щоб я, наприклад, коли підросла, зв'язати щось з малюванням, якусь свою працю.

На ювілейній виставці – понад 100 картин. Виконані вони – у найрізноманітніших техніках: гуашовий та олійний живопис, пастель, монотипія, гравюра на картоні, гратографія та лінорит.

Юрій Бернацький, керівник АРТ-Студії «Художник»

- В цьому році завдяки тому, що у нас – такий ювілейний рік, ми зробили цю виставку подвійною. Це й в афіші зазначено. І на другому поверсі, в прес-центрі, є друга виставка, в якій виставлені роботи, які написали діти, вже будучи випускниками нашої студії, на протязі цих 5 років.

АРТ-Студія «Художник» співпрацює з основними музейними та виставковими об'єктами Полтави, Дендропарком. Проводить на їх базі експозиції та пленери.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію