Співпраця по-новому: міська влада та благодійна організація «Світло надії» підписали контракт

Тепер волонтери стали фахівцями, а заходи перетворились на замовлення. У результаті співпраці партнерський союз хоче охопити 10 закладів професійно-технічного спрямування впродовж 2017 року. На це із міського бюджету вже виділено кілька десятків тисяч гривень.

Об'єднуємо сили! У цих стінах за кілька хвилин підпишуть угоду про співпрацю. 2 структури – міська влада та благодійна організація «Світло надії» – підвищують свій рівень партнерства.

Це так званий контракт про соціальне замовлення. Простіше кажучи, Полтавська міська влада купує пакет соціальних послуг для вразливих верств населення. Мова йде про первинну профілактику соціально небезпечних явищ у підлітковому середовищі та запобігання торгівлі людьми. 

Віктор Шило, координатор по роботі з підлітками

- Заплановане в 10 навчальних закладах (ПТУ) Полтави проведення циклу інформаційних занять інтерактивного характеру. Підлітками займаються заступники по виховній роботі, психологи. Ця угода дозволить використовувати наші ресурси, наш досвід для досягнення спільної мети.

Партнерство БО «Світло надії» та міськвиконкому має 12-річну історію. З підписанням контракту суттєвих змін не відбудеться. Але волонтери тепер стануть фахівцями; БО відповідатиме за інформаційну складову, міська влада – за фінансову.

Олена Ромас, начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського МВК

- Ми не маємо достатньої кількості людського ресурсу. Ми не маємо достатньої кількості професіоналів, навчених фахівців, те, що мають інші ГО. Конкурс виграла БО «Світло надії». Вони нам надали план заходів. Це інформаційна діяльність, семінари і тренінги, профілактичні лекції.

На реалізацію цього проекту із міського бюджету виділено 50 тисяч гривень.

Сергій Жук, заступник директора БО «Світло надії»

- Заходи триватимуть до 2017 року. На початку 2018 буде новий конкурс, і обсяги соц. замовлення будуть в 4-5 разів більше. Подивимось, як спрацює цей пілот.

Цією роботою планується охопити понад 1 000 підлітків, розповсюдити 3 тисячі одиниць інформаційних буклетів, провести близько 100 лекцій.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію