Канадські поліцейські назвали тренінговий центр поліції Полтавщини одним з найкращих в Україні

Представники канадської поліцейської місії після обстеження умов тренінгового центру ГУ НП в Полтавській області визнали його одним із найкращих в Україні. 

З іноземною делегацією спілкувалися керівник управління кадрового забезпечення поліції області Сергій Гаврик, очільник Тренінгового центру Ігор Кучеров та начальник відділу професійної підготовки Главку поліції Полтавщини Сергій Гмир, передають Новини Полтавщини.

За словами Сергія Гаврика, іноземні фахівці вже тривалий час співпрацюють з Національною поліцією України в площині викладання українським поліцейським курсу з особистої безпеки.  Старший  радник Канадської поліції Хілтон Смі, радник поліції з питань професійної підготовки Берні Кован та старший радник з навчальної програми Джеррі Кер інспектують відомчі навчальні центри з підготовки поліцейських для визначення найкращого з них, матеріально-технічна база якого дозволить готувати кваліфікованих тренерів з числа поліцейських для інших областей.

Канадські тренери вже ознайомилися з навчальними базами Львівщини та Чернігова. Полтавщина стала наступною і приємно вразила гостей високим рівнем побутового комфорту, оснащенням навчальних класів, спортивним майданчиком та приміщеннями для тактичної підготовки, а також кваліфікацією полтавських інструкторів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію