«Народний лікар ЛНР» може стати головлікарем за підтримки мера Кременчука

Лікар Володимир Клімов, який свого часу служив терористам і відбирав житло у простих людей, може обійняти посаду головного у Кременчуцькому пологовому будинку за допомогою мера міста Віталія Малецького, передає 24tv.ua із посиланням на журналіста Сергія Іванова у Facebook.

За словами журналіста, терористи називають Клімова "народним" лікарем, а сам він працював у колишній Луганській обласній клінічній лікарні (ЛОКЛ), яка після початку війни стала "лікарнею "ЛНР".

"Я знаю його дуже давно – вчилися в одній школі. На своїй посаді Клімов прославився публічною обіцянкою експропріювати житло співробітників ЛОКЛ, які відмовились працювати на окупанта", – підкреслює журналіст. Крім того, він додає, що сьогодні Клімов за підтримки мера Кременчука Віталія Малецького намагається обійняти посаду головного лікаря Кременчуцького пологового будинку.

"Я прекрасно знаю, яким чином Клімов залишається поза увагою українських спецслужб, і хто загортає в "плєдіки" луганських сепаратистів, зокрема, колишнього заступника міністра охорони здоров'я "ЛНР" Малиша, екс-голову Луганської ОДА Пристюка та багатьох інших", – зауважив Іванов і закликав відповідні українські служби належним чином відреагувати на подію.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію