Дитячий табір власними силами!

У селі Івонченці днями почав працювати табір для відпочинку «Відкрий себе». Облаштували його місцеві батьки та їхні діти, волонтери та представники церкви. Функціонує він з 8 до 20.00 години. А перебування у таборі – безкоштовне.

Раніше тут була трава у людський зріст, тепер ця територія перетворилась на табір відпочинку. Для місцевих дітей новоспечений майданчик став рятувальним колом. 

Марія Канюка

- Ми будемо грати у різноманітні ігри: волейбол, футбол. Тут збудували майданчик, щоб ми могли гратися... турніки, гойдалки.

Це село Івонченці. Тут батьки, діти та волонтери власними силами збудували літній табір. Облаштовували територію близько місяця. 

Олександр Горай, прес-секретар Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ

- При нашій парафії функціонує дитячий православний центр. Вихованці центру, діти з Полтави та діти учасників АТО, беруть участь у нашому денному таборі. Ідея була підказана нинішньою ситуацієї, коли батьки не в змозі оплатити відпочинок своїх дітей.

Все по-справжньому: власний розклад дня, музична зона, спортивні та розважальні локації та їдальня.

Олександра, ініціатор створення табору

- Кафе нам надає їжу для дітей. Отець Олександр її привезе. Буде або суп, або борщ; каша, картопля або вермішель; риба, відбивна або котлета.

Серед вихованців – і дошкільнята, і підлітки. Зараз тут майже 40 дітей. Для Дар'ї це перший досвід перебування у таборі відпочинку. Та у день відкриття дівчинка вже сумує.

Дар'я Дем'янко, відпочиває у таборі

- Тиждень для табору – це мало. Бо тут можна познайомитися з новими людьми. У нас не тільки місцеві, а й діти з Полтави.

Табір функціонуватиме впродовж тижня. Він є денним, працює з 8 ранку до 20.00. Ночують діти вдома.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію