Голови полтавських ОСББ пішли до прокурора

Люди кажуть: набридло терпіти, тому принесли заяви. Очільники об'єднань нарікають на те, що не мають змоги взагалі працювати і виконувати свої функції, та просять розслідувати, чому не списують з балансу створені ОСББ.

Їх небагато, але вони пікетують. Полтавці зранку у вівторок йдуть до обласної прокуратури. Кажуть: мовчати не будуть, бо їм просто не дають існувати. Голови ОСББ розповідають: на їх думку, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків – ланка існування незалежної країни, з якої все починається. 

Сергій Машковський, голова ОСББ «Альтанка-4»

- Особисто я вже рік номінально являюсь головою ОСББ, але цілий рік – 365 днів – я не можу підступитись до особистої власності, щоб виконувати це завдання. Починаючи від цього пазла «ОСББ», закінчуючи державою нашою. Ми намагаємось це будувати. Нам заважають. Нам не просто не дають, нам ставлять палки в колеса.

Голова ОСББ «Сотий 59/2» Володимир Латиш говорить: полтавців обкрадали. 

Володимир Латиш, голова ОСББ «Сотий 59/2» 

- ОСББ, яких більше 80 створили рік тому, ці будинки не списувались з балансу. Незважаючи на те, що ці будинки повинні бути списані, безумовно, коли приватизовано хоч одне приміщення в цьому будинку. І тому пільги і субсидії , які оформили люди у цих будинках, автоматично перераховувалися на рахунок ЖЕО-2.

У березні цьогоріч депутати прийняли рішення про списання будинків з ОСББ із балансу ЖЕО-2. Однак, цього не відбувається. 

Аби привернути увагу до своїх проблем та беззаконня, що відбувається в місті та державі, люди мітингують під прокуратурою. Хвилин за 20 намагаються зайти до середини і потрапити на прийом до прокурора області. Але у приміщенні їх не пропускають охоронці та нові турнікети.

«Що це таке? Від кого це?»

Охорона просить зайти з іншого входу до приймальні, де мешканців чекає представник прокуратури. Та активісти прориваються на 4 поверх. 

штовхаються на сходах: «Пане, нас не цікавить, що нас прийме людина безвідповідальна. Ми хочемо до прокурора»

Прокурора немає, він у відрядженні. До людей виходить його заступник. І люди таки спускаються до приймальні. Там вже за столом висловлюють свої вимоги.

Ігор Головатий і Олександр Легеньковський

- Внесли відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань, прийняли кожного голову як потерпілу сторону, і почали досудове розслідування за даними фактами.

- Хто вам заважав це зробити?

- Ми прийшли і це все принесли.

Перший заступник приймає від голів ОСББ заяви. Оскільки вони типові, ймовірно, відкриють одне провадження.

Олександр Легеньковський, перший заступник прокурора Полтавської області

- До цієї заяви мають бути прикладені всі звернення ваші до міської ради і всі рішення міської ради. Для того, щоб швидше розслідувати вказане кримінальне провадження.

Зв'язатися з керівниками ЖЕО-2 нам не вдалося, тож ми залишаємо право за всіма сторонами конфлікту висловитися в ефірі нашого телеканалу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію