Полтавцям – 14 мільйонів гривень

Місто отримало державну субвенцію. Тепер гроші мають розподілити депутати та затвердити на виконкомі і сесії, аби їх спрямувати за призначенням. Крім того, має відбутись і перерозподіл коштів, які не вдалося використати, між різними управліннями. У міськвиконкомі відбулося засідання комісії з питань бюджету, де й обговорювали, на які потреби підуть надходження.

Полтава отримала для своїх закладів і на інші потреби додаткові кошти.

Тетяна Кустолян, перший заступник начальника бюджетно-фінансового управління Полтавського МВК

- Субвенції на загальну суму 14 мільйонів 487 тисяч 721 гривня. У тому числі за рахунок коштів фонду розвитку територій області - 150 тисяч та мільйон. Із них 50 - на ясла-садок №47, 100 тисяч - полтавська гімназія №6, і 1 мільйон на дитячу міську клінічну лікарню.

Для останньої мають закупити спеціалізоване обладнання. 

Аби ж виділені кошти були освоєні і затверджені виконкомом, спершу проект мають розглянути на постійній комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету і фінансів.

Григорій Сахно, голова комісії з питань економічної політики 

- Сьогодні комісія через субвенція та перерозподіл. Ви чули, що 3 мільйони - перерозподіл для відпочинку дітей. А то, в основному, субвенції для житла сім'ям, годувальники яких загинули в АТО, а також для добудови будинку, в якому теж будуть виділені квартири за цими пільгами.

Зокрема, 8 мільйонів з обласного бюджету має надійти як субвенція на будівництво багатоквартирного будинку по Марії Башкірцевої, 31 А. Його фінансують разом міська та обласна влади. Це все завдяки виконанню бюджетів і міського, і обласного, та самим платникам податків, підкреслюють депутати.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Уже більше 6 мільйонів використано із міського бюджету. А сьогодні ми побачили, що надійшли з обласного бюджету. Тому я можу з упевненістю сказати (бо я був на цьому об'єкті, бачив, як там йде будівництво), що до кінця року будинок на Башкірцевої буде побудований. І майже 100 родин учасників АТО на пільгових умовах за 50% від вартості житла мають отримати там новенькі квартири. Це дуже і дуже добре.

Плюс – в міській раді мають перерозподілити кошти по управлінню освіти, охорони здоров'я і соціального розвитку. Члени бюджетної комісії наголошують: треба підтримувати і швидше приймати відповідне рішення про їх виділення. Адже, у першу чергу, треба спрямовувати отримані додаткові кошти на соціальні проекти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію