У Полтаві виступили «Сонячні барди»

10 музик з усіх куточків України завітали до обласного центру цими вихідними. У програмі: півтори години авторської пісні.

Ці співаки на сцені називають себе «Сонячними бардами» і співають виключно авторські позитивні пісні.

Іван Решта, бард

- Всі ці барди живуть в своїх родових маєтках, в своїх екопоселеннях. Вони надихаються землею, життям на ній, та пишуть позитивні пісні.

Їхні концерти носять благодійний характер. Співаки їздять по Україні, збирають невеличкі майданчики й поширюють ідею родових маєтків.

Іван Решта, бард

- Ми їдемо місяць, з 1 липня. Перший концерт був у Києві, далі був Житомир, Луцьк, Львів, Кам'янець-Подільський, Вінниця, Умань і ось – Полтава.

«Сонячні барди» не мають постійного складу. Зараз їх 10. Є музиканти зі Львова, Черкас, Києва, Одеси. А ось ця жінка – із Полтави. В її репертуарі – 250 авторських пісень.

Ірина Гопак, бард

- Я 15 років пишу свої пісні. Взагалі, я співаю й танцюю з народження. Але останні 15 років з мене пішли вірші й музика.

Цього барда колеги по сцені називають найдосвідченішим. Кажуть: його творчість знана у багатьох країнах. Сам чоловік має медичну освіту, але музика перемагає.

Володимир Тодосійчук, бард

- Я спочатку проїхав територію України, потім територію Росії (від Геленджика до Владивостока). 2 роки тому ми виїхали в Азію, побували в Гонгконзі. Був Тайвань, Макао, Малайзія, Тайланд.

Хоч не людно, але сонячно. Наступні зупинки бардів заплановані у Дніпрі, потім – у Запоріжжі, а закінчиться всеукраїнське турне в Одесі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію