Взялися за житловий фонд

Трубопроводи, покрівлі, сходи та ліфти – ці об'єкти нині ремонтують і ще будуть лагодити у Полтаві. Міські депутати обіцяють: виділили кошти і на проведення поточних ремонтів. А головне – у пріоритетах – налагодити умови для життя полтавців на околицях.

Цю п'ятиповерхівку по вулиці Сортувальній звели у 86 році – як відомче житло для працівників залізниці. Будівля не передбачає ні технічного поверху, ні навіть балконів. 

Наталія Чепіга, живе у будинку по вул.Сортувальній, 19

- Нашому будинку вже 31 рік. Зводився він як малосімейний гуртожиток. Тому це, фактично, не житловий дім.

Але відтоді мешканці будинку жодного разу не бачили капітального ремонту. Декілька років тому почалася передача цього та ще 8 сусідніх будинків по вулиці Сортувальній на баланс міської ради.

Наталія Чепіга, живе у будинку по вул.Сортувальній, 19

- Залізниця повністю і будинки, і залізничну лікарню передали повністю, до 3 лікарні. Тому, абсолютно ми до міської ради відносимось. І почали вже безпосередньо до міської ради звертатись, щоб нам зробили ремонт в домі.

Найплачевніша ситуація за три десятиліття склалася у підвалах. Адже там розміщуються всі головні комунікації будинку. Вони практично наскрізь прогнили. Тож, людям буквально доводиться боротись за свої права. Підтримати їх взялися депутати команди Андрія Матковського.

Юлія Мелкумова, депутат Полтавської міської ради

- Наразі поміняні труби: опалення, каналізація. Використовувався чеський пластик. Як гарантує нам підрядник, найближчі 20-30 років туди навіть заглядувати не будемо.

Зараз тут замінюють труби для подачі води. Це тільки перший крок до комплексного ремонту житлового фонду міста Полтави.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Ми бачимо, що зробити треба набагато більше. У планах міської ради і депутатів – виділити більше 12 мільйонів саме на ремонти трубопроводів. А це більше 40 будинків. А треба і будинки поруч ще ремонтувати. Тому наступним кроком треба ремонтувати і дахи, і під'їзди. Бо умови, чесно скажу, набагато гірші, ніж в інших районах нашого міста.

Цей мікрорайон, запевняє Андрій Матковський, візьмуть під свою опіку та зроблять пріоритетним, аби навести лад. Адже проблем у тутешніх мешканців надзвичайно багато.  

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Сьогодні громадський транспорт сюди і таксі відмовляються їздити. Бо дуже погані дороги. Ми з вами сюди їхали і теж це бачили. Вже можу сказати, що в липні почнуться, і за літо буде зроблена і вулиця Сортувальна, і вулиця Деповська, Ползунова, Харківська та інші вулиці, що примикають до цього району.

Таким чином, сподіваються депутати команди Андрія Матковського, вдасться покращити умови життя для цих полтавців, і вони не будуть почувати себе жителями околиці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію