Поліція виявила арсенал зброї

Наприкінці минулого тижня у домогосподарстві на Лубенщині вибухнула граната. Тоді на місці події загинув 34-річний чоловік, а двох підлітків у тяжкому стані було доставлено до лікарні, де один з них помер. Під час відпрацювання поліція на території господарства виявила арсенал зброї та вибухівки.

13-го липня у селі Калайдинці Лубенського району чоловік підірвав гранатою себе та двох 16-річних юнаків. Працівники поліції спільно з працівниками СБУ та прокуратурою Полтавщини почали проводити оперативно-слідчі дії. Знахідки, які виявили у домогосподарстві, були незвичними. 

Сергій Чиж, т.в.о. начальника поліції Полтавщини

- В ході проведення обшуку з приміщення житлового будинку було виявлено та вилучено сучасну зброю різної модифікації. Зокрема, автомати Калашникова, ручні гранати такої модифікації, як Ф-1 і РГД-5, ручні протитанкові гранатомети, тротилові шашки, набої різного калібру, а також кулемет.

Крім того, виявили та вилучили цілий арсенал зброї та запчастин до неї часів Другої світової війни. 

Працівники поліції все вилучили та направили для проведення експертизи в рамках кримінального провадження. Встановлюється канал надходження зброї на територію району та коло осіб, причетних до її зберігання.

Триває досудове розслідування.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію