На елеваторі гасили умовну пожежу

Під Полтавою відбулися масштабні тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі на елеваторі. «Гасили» полтавську філію сільськогосподарського підприємства. У навчаннях було задіяно 40 рятувальників та 8 одиниць пожежної техніки.

Аграрне підприємство, замикання електромережі, як наслідок – пожежа – за таким тактичним задумом відбувались спеціальні навчання у полтавських рятувальників. 

Імітують пожежу та проходять тактичні навчання на елеваторі філії «Решетилівська» аграрної компанії «НІБУЛОН». Перебіг подій такий: прибувають працівники добровільної дружини і намагають провести гасіння первинними засобами; після виклику вогнеборці найближчої пожежної частини виїжджають на місце; далі – підключають сили інших рятувальних команд, зокрема, Головного управління; наступний крок – бійці ДСНС евакуюють умовних постраждалих та ліквідують пожежу.

Володимир Салогуб, начальник ГУ ДСНС у Полтавській області

- Державна служба України з надзвичайних ситуацій, служби цивільного захисту Решетилівського району і всієї області готові до тих викликів і до тих завдань, які стоять перед територіальною підсистемою цивільного захисту Полтавської області. Оцінка сьогоднішнім навчанням – відмінно.

У тренуваннях взяли участь 40 чоловік особового складу та 8 одиниць спеціальної та пожежної техніки.

В минулому році в області на об'єктах сільськогосподарських підприємств виникло 9 пожеж. Цьогоріч лише за 6 місяців сталося 7 займань.

Світлана Рибалко, речниця ГУ ДСНС у Полтавській області

- Це горіння пшениці під корінь в Семенівському районі. Вогнем було знищено 12 га пшениці. Силами працівників ДСНС було врятовано більше 80 га пшениці. Попередня причина – необережне поводження з вогнем невідомою особою.

За добу на території області зареєстровано 6 небезпечних подій, з них – 2 пожежі, 1 – нещасний випадок, 3 ДТП.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію