Роботи фотографа зі світовим ім'ям – у Полтаві

У 2013-14 роках він входив до двадцятки кращих фотографів світу за версією «Who is who» Асоцації Фотографів Америки (PSA), а зараз його роботами можуть милуватися полтавці. Юрій Зелінський, фотограф зі світовим ім'ям, напередодні у Полтаві відкрив фотовиставку своїх кращих робіт.

Той, хто особисто знає Юрія Зілінського, стверджують, що він дуже скромна людина і не любить хизуватися своїми здобутками. А їх у нього – чимало. Юрій Зілінський брав участь у 300 міжнародних і вітчизняних виставках, а його світлини були відзначені більш ніж 250 нагородами у різних конкурсах у 33 країнах світу.

На запитання, чи щасливий він, що став фотохудожником, майстер відповідає просто:

Юрій Зілінський, фотохудожник, автор виставки

- Так. Через те, що я сьогодні можу показати і є люди, яким подобаються мої роботи. І через те, що в мене є таке хобі, у яке можна зануритись повністю, з головою.

Народився і проживає Юрій Зілінський у місті Лубни. Професійно почав займатися фотографією у 2005.

Герман Юрченко, режисер, Народний артист України

- Справа в тому, що зараз всі фотографують, але сьогодні ми бачимо справжнє мистецтво. Це не просто фотограф – це видатний художник. Я не пригадую, щоб у нас в Полтаві була така виставка, і я гордий з того, що він наш.

Серед усіх країн, де бував художник, його найбільше вразив Непал.

Юрій Зілінський, фотохудожник, автор виставки

- Більш за все мене вразив Непал, у нас там була міжнародна фотоекспедиція. Ми були в таких місцях, де туристи практично ніколи не бували. І місцеві не те що іноземців не бачили, а навіть людей з сусідніх поселень.

На кольорових і чорно-білих світлинах зображені і міські пейзажі, і природа, праця людей і їх відпочинок, є багато чоловічих і жіночих портретів. Митець вражає різноплановістю робіт.

Сергій Назаркін, член Національної спілки фотохудожників України

- Талант від Бога – це по-перше, а далі, я завжди казав, що шлях фотографа – це шлях самурая: є початок, а далі – безкінечність.

Усі фотокартини, представлені на виставці, – переможці міжнародних і всеукраїнських конкурсів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію