160 мільйонів на освіту

У Полтаві дошкільні та шкільні заклади продовжують реалізовувати кошти із міського бюджету. Капітальні ремонти, реконструкція та благоустрій закладів – це основні види робіт, які здійснюються зараз. А за якістю і термінами стежить міська влада. 

Поки що тут голі стіни, мішки з цементом, плитка та ще запакована техніка. Та вже за 2 тижні це приміщення перетвориться на новенький харчоблок ось цього закладу.

Це 45 спеціалізований комплекс. Йому більше 50 років. Тут 9 дошкільних груп та 4 початкових класи. До того ж, це єдиний інклюзивний заклад у мікрорайоні Алмазний. «Капітальний ремонт харчоблоку був необхідний вже давно» – каже директор навчально-виховного комплексу.

Алла Шаповал, директор Полтавського СНВК №45

- Я не можу сказати, що харчування стане більш якісним, бо воно і так було якісним. Але ми полегшимо роботу працівникам, бо нам закупили ще технологічне обладнання. Та найголовніше – це безпека наших працівників; щоб вони йшли на роботу із задоволенням, і працювали діткам на здоров'я і на благо.

Зараз діти – у сусідньому навчально-виховному закладі. Робоча бригада тим часом займається заміною електрообладнання, водостоків та каналізації. Кажуть: переважну частину ремонту вже зроблено. І запевняють: 1 серпня можна буде перерізати червону стрічку.

Річард Григорян, виконавець робіт

- Демонтували всю плитку, яка була на стінах, на підлозі, повністю прибрали труби; вода, каналізація; прибрали всі витяжки з вентиляції, буде нова вентиляція. Все це демонтували... демонтували двері, і все це буде новим.

Цьогоріч із міського бюджету виділили понад 106 мільйонів гривень. Це кошти на капітальні ремонти, будівництво, реконструкцію та благоустрій закладів освіти. 

Олександр Кудацький, депутат Полтавської міської ради

- Із початку введення в експлуатацію цих закладів обладнання тут не змінювали на кухні, не робилася заміна, не освіжали. Зараз ми бачимо нові жарові шкафи, витяжки. Роботи ведуться досить активно. Я думаю, на цьому тижні буде закінчена основна зала.

Ремонтна кампанія у закладах освіти охопила понад 80 шкільних та дошкільних установ. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію