У Полтаві триває ремонт дорожнього покриття

Оновлюють і автошляхи, і дворові проїзди, і тротуари. На це із міського бюджету виділено майже 200 мільйонів гривень. Переважна частина вже відремонтована. Та все ж роботи тривають.

Ще гаряче, із запахом гірської смоли – у мікрорайоні Сади-2 проводять укладку нового асфальтного покриття.

Асфальтування відбувається у кілька етапів. Починають з підготовчих робіт, потім укладають суміш з піску і каменю, і вже зверху насипають асфальт. «Мінімум 5 сантиметрів має бути новий шар» – кажуть працівники робочої бригади.

Валерій Бредун, виконавець робіт

- Гарантія: мінімум 3 роки. Я думаю, ми працюємо якісно, і дороги стоятимуть набагато більше.

Пан Віталій працює у дорожній системі більше сорока років. Каже: хоч професія і складна, але суспільно важлива.

Валерій Бредун, виконавець робіт

- Доріг в Україні немає. І чим ми більше ремонтуємо, тим краще.

У бригаді асфальтоукладальників є і молоді хлопці. Роблять все: зрізають гілля, розподіляють асфальт, не забувають і про якість.

Владислав Борець, асфальтоукладальник

- Бордюри ставимо, підсипаємо щебінь, прибираємо землю і таке інше. 

- А робите це якісно, чи як вийде?

- Якісно.

Лагодять дороги не тільки у дворових проїздах, а й на автошляхах. Серед них: вулиця Половка, Героїв АТО, Маршала Бірюзова. До кінця літа заплановано відремонтувати приблизно 100 вулиць. За якістю виконання та графіками слідкує очільник міста.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Намагаємося вкласти більше коштів у дворові проїзди. Є дворові проїзди, які по 40-42 роки не ремонтувалися. У минулому - позаминулому році ми відремонтували мікрорайон Алмазний, зараз доремонтовується мікрорайон Браїлки. І будемо переходити до центральної частини нашого міста.

Зазначимо, цьогоріч на ремонт дорожнього покриття виділили майже 200 мільйонів гривень. Із них на капітальний ремонт передбачено 147 мільйонів, на поточний - 43, на ремонтні роботи у дворах - 37 і 8 мільйонів - на тротуари.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію