20 років без дороги і навіть під'їзду

Полтавцям, які живуть у селищі Лісок, доводилось потрапляти додому, об'їжджаючи по кілька кілометрів. Бо дорогу... просто забули прокласти. Найбільші проблеми виникали ж тоді, коли хтось із людей викликав «швидку», – лікарі годинами блукали, шукаючи потрібну вулицю і проїзд до неї.

Населений пункт без в'їзду. І це – в межах обласного центру.

Сергій Скляр, живе у с.Лісок

- Будували, будували селище – забули зробити дорогу.

Вулиця Верхолянська – маловідома. Вона у селищі Лісок. Будинки тут почали зводити у 90-х. Доки територію не забудували щільно – дістатися до свого житла було легше. Але останні роки – зовсім проблемно.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Рік тому, коли ми звітувалися перед громадою Ліску, що зроблено і що треба зробити, мешканці першим питанням поставили вирішення їх проблеми. Вони додому не можуть доїхати і дійти, треба об'їжджати кілька кілометрів. І ось ми цього року вже реалізуємо те, що пообіцяли людям. І більше мільйона гривень міських коштів виділено саме на вирішення цієї проблеми.

Допомогти людям взялися депутати команди Андрія Матковського. Для зведення дороги довелося залучити досвідчених фахівців, адже цей відрізок виявися непростим. Через вулицю проходить канал, що відводить стічні поверхневі води з тепловозоремонтного заводу. Тож, довелося встановити ще й водопереливну систему, аби уникнути в майбутньому підтоплень будинків.

Сергій Скляр, живе у с.Лісок

- Слава богу, зробили гарний дренаж, частково розчистили канал, і отримали таку ось дорогу, отримали в'їзд. А загалом – дякуємо!

Сьогодні на цьому місці вже видно облаштований проїзд, якому бракує тільки верхнього шару.

Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради

- Був виготовлений проект, звичайно, такі роботи виконувати складніше, ніж просто будівництво дороги. Але була залучена досвідчена проектна організація. Ці роботи виконані, і буквально через день-два вони будуть закінчені, і мешканці зможуть користуватись даною дорогою.

Плюс – на сусідній вулиці встановили освітлення, якого не було. 

Олександр Ситник, живе у с.Лісок

- Це тут багато чого дасть. Проїзд. «Швидка» не буде шукати попід кущами, де певна вулиця. А напряму проїхав. І вказівник ще ж, мабуть, поставлять.

Вже на фініші роботи з прокладення дороги оглядає депутат міської ради Андрій Матковський разом зі своєю командою. І наголошує: про селища та їх жителів треба пам'ятати у першу чергу.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Я хочу підкреслити, що у Ліску живуть ті ж самі платники податків, такі ж полтавці, як і на центральних вулицях, чи на Алмазному, чи в інших мікрорайонах. Тому наше якраз завдання – зробити комфортні умови всім полтавцям.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію