У Полтавській митниці розповіли про результати роботи за перше півріччя

Зокрема, акцентували на підвищенні якості надання адміністративних послуг суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності, веденні відкритого діалогу з бізнесом, не обійшли тему безвізу. Виконуючий обов'язки начальника Полтавської митниці Валерій Остапчук нагадав про особливості переміщення товарів до країн співдружності Європейського Союзу.

За півроку Полтавська митниця до зведеного бюджету перерахувала 1 млрд. 625 млн. грн., з яких більше 10 млн. грн. надійшло до місцевого бюджету. 6 місяців 2017, говорить виконуючий обов'язки начальника Полтавської митниці Валерій Остапчук, були урожайнішим за минулий період. Підтвердження цьому – і цифра у 17 300 митних декларацій, оформлених цього року. Це на 14% більше, ніж у 2016.

Зросла цього року і кількість суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, які проходили оформлення в нашій області. 

Валерій Остапчук, в.о. начальника Полтавської митниці ДФС 

- Зовнішньоекономічна діяльність у Полтавському регіоні, вона є експортно-орієнтованою, і сальдо у бік експортних операцій значно перевищує товарообіг по імпортних операціях.

Від загального обсягу операцій експорт складає майже 63,5%. Найбільше експортних поставок здійснюється до Австрії, на другому місці – Чехія, третьому – Угорщина. 

Щодо продукції, то на першому місці – продовольчі товари і продукція сільськогосподарського виробництва.

Валерій Остапчук, в.о. начальника Полтавської митниці ДФС

- Регіон має чітко виражену сільськогосподарську направленість, тому значну частину в експорті товарів займають товари сільськогосподарської групи. Це майже 40%.

Валерій Остапчук говорить: 100% декларацій оформили в електронному вигляді. Постійно скорочується і час їх оформлення.

Ще однією темою брифінгу обрали роз'яснення актуальних питань по безвізовому режиму. Валерій Остапчук нагадав, які товари дозволені до вивезення за межі митного кордону України, та які можуть бути віднесені до особистих речей громадян, а також кількість готівки, дозволеної для вивезення. Нагадаємо, 95,5 тисяч українців скористалися безвізовим режимом за перший місяць його дії. П'ятдесятьом – відмовили у перетині кордону, у більшості випадків – через непідтвердження мети поїздки та відсутність фінансового забезпечення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію