У Полтавській області готуватимуться до виборів

Щоправда, в окремих районах – там, де нещодавно утворили об'єднані територіальні громади. Зараз вони проходять процедури затвердження своїх територій і очікують на рішення виборчої дільниці. Про темпи збільшення ОТГ на Полтавщині говорили під час бюджетної комісії в обласній раді.

На території Полтавської області вже створили 34 об'єднані територіальні громади. Процес продовжується і, відповідно, чергові зміни мають внести до перспективного плану обласні депутати на сесії.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА

- А саме по Лохвицькій міській об'єднаній громаді, Ланівській сільській об'єднаній громаді Карлівського району, Щербанівській сільській громаді Полтавського району, Терешківській сільській громаді Полтавського району і Степненській сільській ОТГ Полтавського району. І найближчим часом на наступну сесію у нас теж будуть розглянуті громади по Новосанжарському району, бо там теж уже триває процес.

Ці громади свої об'єднання вже підтвердили рішеннями місцевих сесій. Документи мають, розповідає Інна Іщенко, тож відповідні дані направили до Центральної виборчої комісії, аби призначили для них перші вибори.

Говорили під час засідання комісії з питань бюджету та управління майном і про виділення обласною радою коштів. Зокрема, зміни хочуть внести до Програми розвитку фізичної культури і спорту.

Олександр Буцький, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА

- Просимо збільшити суму щодо стипендій голови Полтавської обласної державної адміністрації на 82 тисячі. Що це за кошти? Ці кошти підуть на виплату п'яти стипендій людям з інвалідністю. Це дві мінімальні зарплати протягом року.

Уже наступного дня відбудеться сесія обласної ради. Серед іншого депутати голосуватимуть і за виділення 185 тисяч гривень на програму національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію