Поліцейські допомогли літній жінці дістатися додому

86-річна бабуся сама прийшла до поліції, бо, говорить, заблукала. Правоохоронці встановили місце проживання жінки, а ще до повернення додому її оглянули лікарі.

Літня жінка сама звернулася до поліції. З'явилася вона у холі Головного управління Нацполіції, і попросила допомоги. Правоохоронці говорять: негайно викликали «швидку», аби перевірити стан здоров’я жінки, а також – екіпаж патрульної поліції для встановлення її особи та перевірки інформації щодо ймовірного місця проживання родичів. 

Володимир Кущій, заступник командира роти батальйону управління патрульної поліції

- За вказаною адресою, там не вона проживає, а проживає її внучки чоловік, і то - колишній. З його допомогою ми все-таки встановили адресу і телефон її внучки, через внучку зв'язалися з її мамою, відповідно, з дочкою нашої загубленої бабусі, і в подальшому вже встановили адресу проживання.

86-річну пенсіонерку оглянули у терапевтичному відділенні міської лікарні. Результати обстеження показали, що життю бабусі нічого не загрожує.

Загалом менше двох годин знадобилося поліцейським, щоб встановити місце проживання її доньки. 

Володимир Кущій, заступник командира роти батальйону управління патрульної поліції

- Тим не менше, подякувала, пояснила, що вже вік, часто таке трапляється. Показала квартиру і сказала, куди доставлять в разі такої ситуації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію