В Україні стартувала вступна кампанія

Абітурієнти зможуть подати дев'ять заяв на чотири різні спеціальності за державним замовленням та необмежену кількість заяв - за контрактом.

В Україні у середу, 12 липня, розпочалася вступна кампанія у вищі навчальні заклади. Подання документів можливе винятково у електронній формі на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ez.osvitavsim.org.ua), реєстрація через так звані "електронні кабінети" розпочалася заздалегідь з 29 червня, повідомляє агентство "Українські новини".

У паперовій формі документи можуть подавати лише абітурієнти, які мають спеціальні умови на участь у конкурсі, право на зарахування за квотами або мають розбіжності в особистих даних в документі, що засвідчує особу, і в сертифікаті зовнішнього тестування. Паперова заява повинна подаватись особисто в приймальну комісію вищого навчального закладу.

В 2017 році абітурієнти зможуть подати дев'ять заяв на чотири різні спеціальності за державним замовленням на денну форму навчання в будь-які університети за власним бажанням. Кількість заяв, що подаються для навчання за контрактом, не обмежена.

Прийом документів на основі повної загальної середньої освіти здійснюватиметься до 26 липня. ВНЗ мають опублікувати рейтинговий список рекомендованих до зарахування за кошти державного бюджету не пізніше 12-ї години 1 серпня. Зарахування абітурієнтів на місця держзамовлення здійснюватимуться до 7 серпня, для контрактників - до 30 вересня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію