Полтавські діти повернулися з Батумі

Там з 28 по 30 червня і з 4 по 5 липня проходило два Міжнародних хореографічних фестивалі. Маленькі полтавці, які займаються в танцювальному колективі, привезли чимало відзнак.

Саме такою кричалкою підбадьорювали себе учасники Зразкового хореографічного колективу «Пірует» Полтавської Малої академії мистецтв перед виступами на фестивалях «З Грузії з любов’ю» і «Gold Star» у місті Батумі, Грузія. І це їм допомогло.

Тамара Олевська, художній керівник Зразкового хореографічного колективу «Пірует»

- На першому фестивалі ми отримали вищу нагороду – Гран-прі, і заробили 7 перших місць у кожній номінації. Другий конкурс у нас також проходив у Батумі – «Gold Star». Зайняли ми там два перших місця, друге і третє місця. Це був конкурс більше народного танцю, а ми працюємо в сучасному танці, але результати теж хороші.

Марія Олевська, керівник Зразкового хореографічного колективу «Пірует»

- Перша наша екскурсія – поїздка до Боржомі, там нас зустріли представники діаспори, ми з містом Боржомі – побратими з 2011 року. Вони зустріли нас радо і гостинно. Зробили нам невелику екскурсію, потім ми поїхали до термальних джерел. Ми дякуємо місцевій владі міста Боржомі, бо це був справді дуже теплий і гостинний прийом. І велика подяка меру міста.

Марія Пустяк, учасниця Зразкового хореографічного колективу «Пірует»

- Мені дуже сподобалось у місті Боржомі. Там дуже красиві річки, парк дуже гарний. Мені дуже сподобалися джерела в Боржомі. Ще там дуже смачна вода.

Майже два тижні делегація з Полтави – 50 дітей і 25 їхніх батьків – перебувала у Грузії. На міжнародних фестивалях у Батумі Зразковий колектив «Пірует» єдиний представляв Україну.

Тамара Олевська, художній керівник Зразкового хореографічного колективу «Пірует»

- Ми повернулись з дуже цікавої, пізнавальної і яскравої поїздки з Грузії. Ми дуже щасливі, що так вийшло. Ми довго збирались у цю подорож, довго мріяли про неї багато років. Дійсно приємно, що оцінили нашу працю. Ми готувались дуже довго, майже без відпочинку, кожного дня. І це дало свої результати.

Анна Воронченко, учасниця Зразкового хореографічного колективу «Пірует»

- Ми були вражені організацією конкурсу, дуже привітні люди. Вони допомагали нам, та вказували на всі наші помилки.

Анна Гончарова, учасниця Зразкового хореографічного колективу «Пірует»

- Ми ж зайняли багато перших місць і одне Гран-прі. Це нас дуже порадувало. Коли нас нагороджували, сказали, що Україна рулить. Ми взагалі почували себе так, як представники на Олімпійських іграх, коли представляли всю свою країну. І це було дуже приємно і почесно.

Зв’язки між Україною і Грузією розширюються і розвиваються. Але підтримують один одного і конкретні міста-партери та їх міські влади.

Рамаз Заркуа, голова грузинської діаспори у Полтаві та області

- Партнери нашого міста Полтави – місто Боржомі: мер – Дмитро Кіпіані, його заступник – Заур Сванідзе, і наш друг – Георгій Чанкотадзе.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію