Для міста Лубни куплять сучасні євроконтейнери для збору сміття

Крім іншого, вони мають і більший розмір. Гроші візьмуть з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Звідти ж братимуть фінанси і на ремонт каналізаційного колектора в обласному центрі – Полтаві. Про це йшла мова у вівторок в обласній раді під час засідання комісії з питань екології та раціонального природокористування.

У Полтаві ремонтуватимуть каналізаційні колектори. Для цього обласні депутати на найближчій сесії мають внести зміни до одного зі своїх рішень. З фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області виділять на це кошти, закладені на нинішній рік. Зокрема, комунальному підприємству «Полтававодоканал» на реконструкцію каналізаційного колектора по вулиці Сінній – 5 мільйонів гривень.

Ігор Піддубний, директор Департаменту екології Полтавської ОДА

- По іншому об'єкту просто внесена правка для того, щоб була можливість перерахувати кошти через казначейство. Уточнено не просто «на будівництво та реконструкцію каналізаційних колекторів», а конкретизовано «на реконструкцію каналізаційного колектору по вулиці Сінній від вулиці Зигіна до перехрестя Майдану Незалежності по вулиці Покровській в місті Полтаві» 7,5 мільйонів гривень.

Про це говорять депутати під час засідання постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування.

Зміни у рішеннях депутати мають прийняти і для закупівлі сміттєзбиральної техніки. Так для міста Лубни планують придбати контейнери. Але місцеві керівники переглянули покупку.  

Спочатку планували закупити 58 контейнерів, кожний – ємністю 0,75 кубічних метри. Тепер мова йде про так звані євроконтейнери. Вони більшого розміру та сучасніші.

Едуард Рева, начальник управління ЖКГ Полтавської ОДА

- Для міста необхідні більш сучасні євроконтейнери. Сума залишається та ж – 200 тисяч загальна сума. Співфінансування від міста – 100 тисяч, від обласного бюджету – 100 тисяч.

880 тисяч гривень мали виділити громаді Оржиці. Там після виграного проекту на встановлення контейнерів на три сільради хочуть купити спецмашину. Аби централізовано вивозити сміття, слід придбати авто. Його мінімальна вартість – 1 мільйон 700 тисяч гривень. Фінансування – 50 на 50. Представники селищної ради запевняють, що мають проблеми з виділенням своєї половини. Утім, в обласній раді відмовилися збільшувати співфінансування, адже всі райони мають грати за однаковими правилами. Тож це питання вирішили відкласти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію