У Полтавському районі чоловік затримав зловмисника, який проник до його будинку

Звідти крадій виніс ноутбук, зброю та інші цінні речі. Господар, побачивши незнайомця на подвір'ї, не розгубився та затримав його.

50-річний господар порався на пасіці поряд з будинком та побачив, що з подвір’я виходить незнайомий чоловік з сумкою та речами.

Володимир Семиділко, затримав «домушника»

- Коли я послідував за ними, я побачив чоловіка, який виносить речі з моєї хати. Наблизився він до хвіртки, я йому закричав: «Стій!». Він побіг далі по дорозі на мою приватну садибу, де відведена ділянка для підсобного господарства.

Чоловік не розгубився і кинувся наздоганяти крадія. Той почав зброєю погрожувати господарю оселі. 

Володимир Семиділко, затримав «домушника»

- Він направив на мене зброю і сказав: «Я тебе вб'ю». Маючи досвід, можна сказати гіркий, я був учасником бойових дій в Афганістані, я без роздумів його затримав.

Сергій Найда, начальник сектору превенції поліції Полтавського району

- Він його тримав до приїзду слідчо-оперативної групи, яка була неподалік. На щастя, приїхали хлопці дуже швидко, затримали злочинця, і проводяться зараз подальші слідчі дії.

Із помешкання чоловіка зловмисник викрав 4 рушниці, які знаходилися у сейфі, ноутбук, бінокль та інші речі. Під час огляду у 47-річного полтавця правоохоронці виявили також набір ключів, відмичок та пристроїв, призначених для відкриття приміщень. Поліцейські вилучили речі. Наразі зловмисника перевіряють на причетність до інших злочинів на території області. За скоєне йому загрожує від трьох до шести років позбавлення волі. А чоловіка, який допоміг поліції затримати крадія, правоохоронці відзначили подякою.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію