Кожен день наближає нас до події всеукраїнського масштабу – Сорочинського ярмарку

Нагадаємо, у цьому році він проходитиме з 14 по 19 серпня і буде складовОю частиною комплексної програми підготовки регіону до святкування 200-річчя з Дня народження Миколи Гоголя.

Як годиться, цьогорічний Сорочинський ярмарок буде ще величнішим за своїх попередників. Наразі стати його учасниками тільки в Україні забажало 330 приватних підприємців та 260 підприємств. Очікується також приїзд бізнесменів та офіційних делегацій з Росії, Грузії, Угорщини, Узбекистану, Шрі-Ланки.

Одна із новинок ярмарку - 5 скульптур гоголівських героїв, їх розмістять по всій території ярмарку. Для того, щоб вони краще збереглись, їх привезуть в Сорочинці в переддень ярмарку, повідомили нам в прес-службі генерального розпорядника дійства. Крім того, нині там активно будується прес-центр для журналістів - в етно-стилі. Значних змін зазнає і свято відкриття ярмарку та саме ярмаркове поле. Також на Національний Сорочинський ярмарок-2007, який проходитиме з 14-го по 19-те серпня, очікується приїзд знімальної групи програми «Караоке на майдані» з її незмінним ведучим Ігорем Кондратюком. Договір про це ще не укладено, але наразі ведуться активні переговори, повідомили нам у прес-службі генерального розпорядника дійства.

Стрічка новин