Забиті каналізації, коштовні знахідки – комунальні служби Полтави змагаються за чисте місто

Щодня на диспетчерську «Полтававодоканалу» надходить по кілька десятків заявок. Аварійні бригади хоч і усувають незручності, але гарантій на злагоджену роботу не дають.

Золоті прикраси, гроші, одяг, засоби гігієни – у міській каналізації можна знайти майже все. В літній сезон найпопулярнішим каналізаційним «скарбом» є консервація.

Анатолій Кишинець, майстер КП «Полтававодоканал»

- Не у відрах, не в пакетах виносять сміття в баки... люди звикли викидати все туди. Зараз – сезон консервації, все також туди висипається: і картопляне лушпиння, і кришки. Що ми тільки не витягаємо.

Володимиру пощастило більше. За час роботи, говорить, знаходив і коштовні речі.

- Там все є: кульки, ганчір'я... все.

- А які ваші найдивніші знахідки?

- Там золото є навіть.

Працівники «Водоканалу» кажуть: «Причина засмічень – люди. Памперси та солоні огірки до каналізації самостійно не потрапляють». Лише за день у диспетчерській приймають по 50 заявок. По можливості аварійна бригада усуває незручності.

Анатолій Кишинець, майстер КП «Полтававодоканал»

- Можна все швидко виправити – 5-10 хвилин. Буває 1-2 години, й навіть доба йде. Це дивлячись на те, як сильно засмічена каналізація. У нас є машина гідродинамічна, робимо промивання та профілактику.

Це бригада аварійної служби працює в районі Інституту зв'язку по вулиці Зіньківській. Більше години комунальники працюють над люком, каналізація все ще забита. 

- Жінка змогла б таке робити?

- Ні, це фізично дуже складна робота.

По закінченню комунальники додають: гарантійного терміну на справну роботу каналізації немає. Все – у руках мешканців Полтави.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію