Соціал-демократична партія тримає на контролі питання із гарячою водою в Полтаві

У понеділок представники цієї політичної сили на чолі зі своїм лідером Сергієм Капліним зустрілися із керівниками області. Соціал-демократи висловили свої думки щодо вирішення проблеми із гарячим водопостачанням у нашому місті.

Шостого липня гарячу воду у полтавців відключили, а вже наступного дня вона знову з'явилася. Переговори між усіма сторонами, причетними до її постачання, а також втручання народних депутатів дали свій результат. Проте – ненадовго. «Полтаватеплоенерго» отримало підтверджені планові обсяги використання природного газу лише на першу декаду липня 2017 року. Відтак, питання про подальше постачання гарячої води цього дня представники Соціал-демократичної партії порушують у стінах обласної адміністрації.

Сергій Каплін, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- У нас є 10 днів, вже менше, протягом яких ми маємо переконати «Полтавагаз» співпрацювати далі, і воду не відключати. У нас є 10 днів, протягом яких ми маємо зробити все, аби пришвидшити розгляд законопроекту, який передбачає погашення заборгованості перед «Теплокомуненерго» з боку державного бюджету. Він, на жаль, був прийнятий лише у першому читанні.

Аби Полтава знову не опинилася без гарячої води, нардеп має низку пропозицій.

Сергій Каплін, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Пропоную протягом цього тижня зібратися на рівні керівників області, народних депутатів, які обиралися безпосередньо у місті, в області, і представники «Полтавагаз», «Теплокомуненерго» звернутися до Міністерства енергетики, до «Нафтогазу», до Прем'єра, першого Віце-Прем'єра Кубіва з тим, щоб все-таки не залишити полтавців без гарячої води.

Цю проблему Сергій Каплін обіцяє тримати на особистому контролі. Та пропонує своїм колега-депутатам, відкинувши усі політичні розбіжності, докласти зусиль для її розв'язання. Зокрема, вже у четвер парламентарі мають розглянути поправку Капліна до бюджету, яка передбачає значне збільшення субвенцій для погашення боргів по субсидіях і недопущення таких ситуацій.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію