У Корпусному парку пройшов фестиваль «Art-Poltava»

З дівчатами ділилися секретами краси, а з чоловіками –  новітніми технологіями. 14 різноманітних локацій навчали та розважали полтавців.

Два друга, два Микити, літо зазвичай проводять активно.

Микита Чапала, прийшов на фестиваль «Art-Poltava»

- Ми гуляємо, на пікніки ходимо, на річку, на море їздимо відпочивати.

А цього дня вони приєдналися до фестивалю «Art-Poltava». Встигли, кажуть, оглянути багато локацій.

Микита Селезньов, прийшов на фестиваль «Art-Poltava»

- Мені сподобалася техно-зона. Там дрони були, самокати електричні. Мені сподобалася оця зона, там, де буде музика. А ще подобається ця зона, сімейна, там, де можна по канату походити.

Микита Чапала, прийшов на фестиваль «Art-Poltava»

- Мені сподобалася зона-денс, класно танцювати. Тут сподобалося теж. От на цій штуці катаєшся, як на скейті, отак стоїш.

Діти, молодь і дорослі – у Корпусному парку на вихідних кожен може обрати відпочинок на свій смак.

Маргарита Антонець, адміністратор фестивалю «Art-Poltava»

- Коли ми тільки починали Арт-Полтаву, ми думали, що це буде більше для молоді. Але виявилося, що це – для всіх жителів Полтави. Тому що навіть якщо ви дитина, ви можете прийти погратися в якійсь ігри (у нас є спеціальна дитяча територія). І майстер-класи, вони розраховані і на дітей також. Якщо ви дорослий, і вас цікавить бізнес, ІТ, ви можете прийти, послухати на цих територіях.

Біля пам'ятника Слави учасники фестивалю танцюють, на маленькій сцені для них виступають музиканти. А на цьому майданчику серед слухачів – самі дівчата. Тут говорять про красу. Beauty-зона – вперше на фестивалі «Art-Poltava».

Ірина Стоян, організатор фестивалю «Art-Poltava»

- Ми хочемо показати, що дуже важливо доглядати за собою, що кожна дівчина – вона красива, і що кожна дівчина має внутрішню красу. Сьогодні у нас буде майстер-клас по тому, як створити денний образ (зачіска, макіяж, як доглядати за обличчям, як доглядати за волоссям), і потім – перевтілення у вечірній образ.

Спеціально на фестиваль до Полтави із Опішні приїхав гончар Олександр Запорожець. Зі своїм ремеслом він знайомить дітей. 

Олександр Запорожець, гончар

- Вони просто знайомляться з глиною, пробують. Багато кажуть: «Та ми вже робили, ліпили, ходимо на гуртки». Насправді на гуртках, там трішки не те. Там вони просто ліплять, а на кругу не працюють. Тут трішки інша специфіка, розумієте.

Фестиваль «Art-Poltava» у нашому місті пройшов вчетверте.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію