У Полтаві відбулось чергове засідання Громадської ради при ДФС

Підбивали підсумки роботи цього органу, рахували суму, сплачену платниками податків, обговорювали актуальні питання податкового та митного законодавств.

Громадська рада при Державній фіскальній службі у Полтавській області закінчує термін своєї каденції. У цій залі підбивають підсумки роботи. За 2 роки цей виборний орган пройшов податковий майдан та зміни до кодексу, впливав на процес сплати податків, пропонував свої зміни до законів. 

Олексій Нестуля, голова Громадської ради при ДФС у Полтавській області

- Громадська рада була причетна до урегулювання відрахувань до обласного бюджету від великих платників податків, які були вилучені з відання. В Полтаві був відкритий офіс, який обслуговує цих платників.

«Громадська рада – це інструмент створення ділогу між платниками податків і фіскальною службою» – зазначають на засіданні. Додають: орган працює з 2003 року. Головна мета – незмінна: донести позицію платників до керівників держави.

Сергій Садовий, в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області

- Полтава і в минулому році 4 місце по надходженням до державного бюджету, і по результатам першого кварталу зайняла 4 місце по надходженням до держбюджету. Давайте враховувати, що є офіс крупних платників, де всі ті платники України знаходяться там на обліку. Але ми все одно це почесне місце тримаємо.

«За перше півріччя 2017 року відбулось збільшення в оформленні митних декларацій, їх понад 17 тисяч» – зазначає фахівець Полтавської митниці ДФС. По експорту відбулось збільшення – на 22 %, по імпорту відбулось зменшення – на 5%.

Валерій Остапчук, в.о. начальника Полтавської митниці ДФС

- Основними партнерами, що стосується експортних операцій, в нас залишаються Австрія, Білорусь, Словаччина. Що стосується імпорту – це європейські країни, країни Азії, зокрема Китай.

Зазначимо, за поточний рік до держбюджету Полтавською митницею перераховано близько 1 млрд. 619 млн. гривень. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію