Гірськолижну базу «Корчак» очікує реставрація

У міжсезоння у ній планують відремонтувати приміщення, де готують інвентар, кімнати персоналу та роздягальні юних спортсменів. Попередньо майбутні роботи із реконструкції оцінюють в півтора мільйона гривень. Кошти для проведення їх знайшов у державному бюджеті народний депутат України Сергій Каплін.

Гірськолижна база «Корчак» у Стасях. Тут тренуються вихованці дитячо-юнацької спортивної школи ім. Олексія Бутовського. На цих схилах роблять свої перші кроки на лижах майбутні чемпіони.

Сергій Дорош, директор ДЮСШ ім.О.Бутовського

- Представник нашої школи і я, як тренер-лідер, брали участь в Паралімпійських іграх в Сочі 2014 року. Зайняли 10 і 13 місце. А зараз у нас є дівчинка, яка молода, перспективна, Цибенко Маргарита. Їй всього буде 17 років у вересні. І ми є офіційними кандидатами на Паралімпійські ігри в Кореї по гірським лижам.

У невеличких приміщеннях, де лижі готують до тренувань, на стінах – плакати зі словами вдячності тренерам від маленьких спортсменів. 122 дитини займаються гірськими лижами у цій школи. У новому сезоні на них чекатиме сюрприз – рідна база зазнає перебудови.

Сергій Каплін, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Вже виділено завдяки нам, ми спромоглися вибити півтора мільйона гривень для того, щоб оснастити відповідний центр, де ми зараз знаходимося, частиною необхідного обладнання, і побудувати необхідні приміщення для роботи тренерів і для роботи, безпосередньо для підготовки наших діточок.

Планують оновити приміщення для сторожів, майстерню для підготовки лиж, дві роздягальні та теплі вбиральні. Покращена матеріально-технічна база, запевняють у Соціал-демократичній партії, – запорука високих результатів спортсменів на змаганнях різних рівнів.

Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в Полтавській міській раді

- Розвиток дитячо-юнацького спорту в Полтаві і Полтавській області є, мабуть, найпріоритетнішим у нас. Чому, тому що це – майбутнє покоління, яке повинно виростати здоровим, яке повинно виростати освіченим, і яке має приносити славу державі, в тому числі – і на спортивних аренах.

Загалом у школі імені Олексія Бутовського діти мають змогу займатися вісьмома видами спорту, серед яких – боротьба, сумо, хортинг, жіночий футзал тощо. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію