Матір хлопчика, який блукав містом, можуть позбавити батьківських прав

Мати хлопчика, якого без супроводу дорослих знайшли на зупинці громадського транспорту у Полтаві, можуть позбавити батьківських прав. У їхній оселі правоохоронці виявили ще одну дитину, яка потребувала медичної допомоги. Саму матір розшукали за день у стані алкогольного сп'яніння.

Чотирирічного хлопчика на зупинці у Полтаві виявила кондуктор тролейбусного депо. Дитина була без дорослих. Про неї жінка повідомила до поліції.

Віктор Кириченко, т.в.о. начальника ювенальної превенції поліції Полтавської області

- Комісійним виїздом за адресою ймовірного проживання дитини було виявлено іншу дитину, яка була полишена на самоті і мала явні ознаки інвалідності. До вказаного помешкання було викликано працівників екстреної медицини, які надали первинну медичну допомогу, та констатували стан дитини середньої тяжкості.

Через день поліцейським вдалося розшукати матір двох хлопчиків. 45-річна полтавка перебувала у стані алкогольного сп'яніння. Про зникнення свого малолітнього сина вона говорить просто. 

мати Кирила

- Він вийшов погуляти. Я зрозуміла, що він вийшов погуляти. А він, напевно, подумав, що мама спить. А тато прийшов. Я не знаю, звідки він прийшов. Я сказала: «Подивись за Кирилом, щоб він був вдома, і все».

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 166 Кримінального кодексу України – злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною. Також служба у справах дітей вирішуватиме питання про позбавлення батьківських прав 45-річної полтавки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію