У Полтаві агітували записуватись до Національної гвардії

Спеціально для цього запросили музиканців із сусідніх областей – Дніпра та Кривого Рогу. Військові кажуть: вперше так вийшли у маси, бо мають приклади, чим переконати йти на службу за контрактом.

Старший лейтенант Клунник у Нацгвардії – з початку її формування у Полтаві. У 2009 році пішов на строкову службу. Потрапив до Харкова, далі – опинився в нашому місті. Тепер він – старший лейтенант Національної гвардії. 19 місяців провів на Сході.

Артем Клунник, заступник командира роти по роботі з особовим складом

- Та завжди таке було, що багато людей не хотіли, багато її бояться. Мені хотілось іти до армії, і я пішов до армії. Зростав і зростаю. Забезпечення стало набагато кращим, та і люди ставляться вже більш сумлінно до обов'язку.

Зараз Артем навчає поповнення для української армії. І агітує молодь приєднуватись.

Артем Клунник, заступник командира роти по роботі з особовим складом

- Я б їм мало чого казав. Я б їх запрошував і показував, як все є. Щоб вони могли побути день, два, і могли побачити, як заняття у нас проходять, як ми на польові виходи ходимо. Тоді у людини може виникнути враження дуже гарне від Національної гвардії.

Театр Гоголя, вечір четверга, оркестр. Полтавців агітують йти на службу за контрактом. Зокрема, до військової частини 3052.

Віталій Денисюк, заступник командира ВЧ-3052 Національної гвардії України

- І займається завданнями щодо охорони громадського порядку у місті Полтава, щодо конвоювання засуджених на судові процеси, під час судових процесів. А також перевезення спецконтингену з установ виконання покарань. Також військовослужбовці частини активно беруть участь в антитерористичній операції, починаючи з вересня 2014 року.

Для агітації привезли спеціальний автомобіль, що демонструє ролики про українську армію. Після невеликої ходи під театром грає оркестр. Музики не місцеві, приїхали із Дніпра та Кривого Рогу. Своїх полтавські гвардійці не мають. Оркестр зведений – Центрального оперативно-тактичного управління. Клубна машина – теж одна на 4 області. Тому і агітацію таку у Полтаві проводять вперше. Обіцяють на службі грошове забезпечення від 7 тисяч гривен. Але основну увагу звертають на патріотизм. 

Віталій Денисюк, заступник командира ВЧ-3052 Національної гвардії України

- Для того, щоб підписати контракт з Національною гвардією, потрібно мати вік від 18 до 40 років, мати фізичне здоров'я в межах, які визначені директивами. Хоча б 8 раз підтягнутися, міг пробігти 3 кілометри 100 метрів. І, звичано, рівень освіти – щоб була повна загальна освіта.

Глядачів концерту небагато. Найменшим – подобається, хоча й до армії вони поки що не збираються.

Денис

- Сподобалось тобі?

- Так.

- Ким хочеш бути, як виростеш?

- Поліцейським, щоб ловити злочинців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію