Полтава – без гарячої води

З четверга обласний центр залишився без централізованого гарячого водопостачання. Така ситуація викликана тим, що підприємство «Полтаватеплоенерго» вичерпало ліміти на газ, а держава, в свою чергу, не компенсувала йому виплати за пільговиків.

У Полтаві вимкнули гарячу воду. На офіційному сайті підприємства «Полтаватеплоенерго» зазначається: через відсутність підтверджених для «Полтаватеплоенерго» планових обсягів використання природного газу на липень 2017 року було припинено постачання блакитного палива на котельні підприємства. Причиною відсутності цих лімітів на природний газ стала «наявність у ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» заборгованості за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз Україна» в сумі близько 150 млн гривень. Єдиною причиною виникнення зазначеної заборгованості є невиконання державою своїх зобов’язань по фінансуванню пільг та субсидій за вже надані підприємством в опалювальному періоді 2016-2017 рр. послуги. Розмір заборгованості держави перед «Полтаватеплоенерго» перевищує 153 млн гривень». Відтак, на даний момент постачання гарячої води до житлового фонду припинено. На цю ситуацію у Полтаві вже відреагував народний депутат України Сергій Каплін. Лідер Соціал-демократичної партії зазначив: парламентарі у Верховні Раді днями зробили усе від себе залежне, аби такого не відбулося.

Сергій Каплін, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Ми у Верховній Раді України тиждень тому прийняли зміни до державного бюджету, якими передбачено погашення відповідної заборгованості. Я голосував за те, щоб їх прийняли і в першому читанні, і вцілому. Щоб такої загрози, як відключення гарячої води, взагалі не було.

Нині ж, на думку Сергія Капліна, усі, хто може вплинути на ситуацію із гарячою водою у місті, мають сісти за стіл переговорів.

Сергій Каплін, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Сьогодні губернатор, міський голова, голова обласної ради, керівництво «Теплокомуненерго», представники уряду і головне – представники «Полтавагаз» повинні разом домовитися і відновити подачу газу на відповідні підприємства, а відтак, і відновити гаряче водопостачання. У нас є досвід таких переговорів, результативний досвід – кілька років тому ми зробили це. Я пропоную негайно, на вихідних, сісти і зробити ці кроки назустріч полтавцям.

Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в Полтавській міській раді

- Влітку 15 року завдяки нашому втручанню, втручанню народного депутата, Полтава отримала гарячу воду. І цього разу ми також не залишимо полтавців без гарячого водопостачання. Ми включаємося в цей процес. І я обіцяю, що найближчим часом гаряча вода у квартирах полтавців обов'язково буде.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію