Стара лавка під під'їздом стала причиною конфлікту серед мешканців будинку

До нашої редакції звернулись жителі багатоповерхівки по вулиці Гребінки, 27. Кажуть: один із сусідів уночі спиляв лавку. Більшість мешканців обурена, бо для когось це було єдине місце відпочинку. Щоб розібратися у ситуації, активісти звернулись до поліції, комунальних служб та ЗМІ.

Майже 20 років Костянтин Кириченко живе у цьому будинку. Затишний, п'ятиповерховий, зі зручною лавкою біля під'їзду. Та днями її хтось зняв. Залишились лише залізні кріплення.

Костянтин Кириченко

- Я інвалід, прихожу з поліклініки, мені потрібно десь відпочити. Та на жаль... мені кажуть йти до 3 под'їзду, бо там є лавка.

З 67-ого року у цьому будинку живе Маргарита Новохацька. Каже, вдосконалювала прибудинкову територію ще малою.

Маргарита Новохацька

- У нас був чудовий під'їзд: найчистіший, найакуратніший... Ми завжди доглядал за ним. Але коли приїхали нові сусіди, вже 2 рік живуть на 2 поверсі, їм всі люди заважають.

Виявилось, що новим мешканцям цього ж під'їзду набрид галас під вікнами. Діяти вирішали радикально: зрізати лавку і позбутися проблем. Натомість, інші мешканці звернулись до поліції.

Володимир Новохацький

- Ми хочемо, щоб запанувала справедливість, щоб міська влада звернула на це увагу, щоб національна поліція нам допомогла. Але дільничний і досі не прийшов до нас.

Сусіди-радикали свою позицію на камеру не коментують. 

У поліції повідомляють: патруль факт порушення зафіксував, зараз цією справою займається дільничний, до кінця тижня справа зрушить з місця.

Роман Грішин, представник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Ці матеріали, які зібрала патрульна поліція, передані в службу дільничних інспекторів поліції. Найближчим часом особа, яка вже встановлена, понесе юридичну відповідальність за дані дії.

Мешканці будинку мають ще одну мету – повернути місце відпочинку. Встановлювати власним коштом людям не піл силу. А в ЖЕО кажуть: лавка не на їхньому балансі. Ми ж з'ясували: є альтернативний варіант.

- Мешканці можуть, якщо виникла така ситуація, написати заяву до КП ЖЕО 2 з проханням встановити нову лавку у зв'язку з тим, що стара була спиляна.

«Ця процедура безкоштовна» – додає диспетчер. Окрім того, потенційна нова лава вже буде на балансі комунальних служб.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію