В обласній лікарні капітально відремонтують дах

Покрівлі збираються лагодити над хірургічним корпусом, який є одним із базових у цьому медичному закладі. Роботи, за попередніми оцінками, обійдуться у півтора млн гривень. У виділенні цих коштів із державного бюджету посприяв народний депутат України Сергій Каплін.

Цьому корпусу Полтавської обласної клінічної лікарні ім.Миколи Скліфосовського – майже 40 років. За цей час жодного разу його дах капітально не ремонтували. 

Григорій Оксак, головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.Скліфосовського

- Хірургічний корпус обласної лікарні є таким стратегічним, де зосереджені всі основні служби, які надають і планову, і головне – ургентну медичну допомогу. Для того, щоб він функціонував, в нього постійно має бути електрозабезпечення, повинно бути тепло і не повинен протікати дах.

Поточні роботи із заміни покрівлі були, а от до фундаментальних справа не доходила. Нині лікарня їх дочекалася.

Сергій Каплін, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Ми вибили в Уряду більше ніж мільйон гривень, півтора мільйона гривень для того, аби привести в нормальний стан, відповідно, дах цієї лікарні. Будемо контролювати, щоб відповідні роботи виконувалися на належному рівні, щоб все відбувалося максимально прозоро, і щоб лікарня отримала, врешті-решт, гарно зроблений дах.

На сьогоднішній день, говорить лідер Соціал-демократичної партії, важливо фінансово підтримувати медичні заклади. Адже від них залежить здоров'я нашої нації.

Сергій Каплін, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Люди повинні лікуватися, а лікарі лікувати в належних умовах, і повністю забезпечені необхідним обладнанням, з гарною зарплатнею і з гарним рівнем лікування. Ми дбаємо про всі ці потреби і про всі ці завдання.

У ході огляду стану лікарняного даху нардеп також висловив думку про встановлення тут сонячних батарей. Відповідний проект Сергій Каплін пообіцяв підготувати до Кабміну.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію