Злочинну банду притягнули до відповідальності

До суду спрямували матеріали резонансного кримінального провадження, відкритого відносно злочинної банди. Група осіб протягом 2016 року здійснювала розбійні напади на домівки мешканців області. Погрожували, били, забирали у них матеріальні цінності, одного із потерпілих застрелили з вогнепальної зброї.

Наприкінці минулого року поліцейські Полтавщини затримали групу осіб, яка тримала в страху мешканців області.

Сергій Чиж, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області

- На території Полтавської області діяла організована злочинна група, можна сказати – банда, в кількості 4 чоловік, яка вчиняла розбійні напади на помешкання громадян, наносячи їм тілесні ушкодження і вимагаючи від них певні матеріальні блага. В ході деяких нападів було також вчинено з метою приховання злочину умисні вбивства.

У процесі розслідування доведено, що від розбійних нападів постраждали 15 мешканців області. Серед жертв банди – переважно жінки та особи похилого віку. Члени банди працювали в темний час доби. Проникали до будинків шляхом розбивання віконного скла чи виманювання потерпілих на вулицю. Одразу застосовували до потерпілих насильство, використовуючи монтировку або биту. 

Сергій Чиж, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області

- Дане кримінальне провадження спрямоване до суду з обвинувальним актом за статтями 257 Кримінального кодексу України – як вчинення бандитизму, частиною третьою і четвертою статті 187 Кримінального кодексу України – як розбійний напад, поєднаний із проникненням у помешкання громадян, і з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень. А також за частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України – як умисне вбивство з метою приховання особливо тяжкого злочину.

У кримінальному провадженні проведено більше 50 криміналістичних експертиз та накладено арешт на майно обвинувачених у сумі понад 85 тисяч гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію